Maček Muri
Majhen, navaden, ničposeben muc, povrhu pa še črn, je preživel bližnje srečanje z neznanim predmetom, za spomin pa mu je ostala dodobra polomljena tačka. Še vedno odločen, da se bo s težavo spopadel junaško, se je zatekel k hiši sredi Portoroža.
Ker nesreča nikoli ne pride sama, tudi ta ni prišla. Odkrit je bil nekoliko pozno in tako na milost in nemilost prepuščen odločitvi dežurnega veterinarja. Na obali za nikogaršnje mačke ni najbolje poskrbljeno…. in predpisano zdravljenje je bilo…. evtanazija. Mačkonova spremljevalka se s tem nikakor ni mogla strinjati, saj mačku, ki hoče živeti, pač ne moreš pomagati zapustiti tega sveta, zato je poravnala račun in skupaj z njim zapustila prizorišče ter začela iskati boljše rešitve. Na obali jih ni ravno lahko najti, če tvoje finančne možnosti niso neomejene, ampak kjer je volja bo nekje tudi potPo spletu nesrečnosrečnih dogodokov je končno na pravi poti! Potrebuje le še operacijo, nekaj € zanjo in najboljšega posvojitelja na svetu!

Vsak začetek je tezak, pravijo. Da bo tale nekoliko lažji, je na pomoč
priskočilo drustvo Repek, ki se je odzvalo na milo prošnjo (hvala
najlepejša!
)
Če kdo lahko pogreši kašen €, bo Muri neznansko srečen muc
Po neposrečenem začetku bodo kmalu sledile tudi boljše fotke. Tele so nastale s pomočjo mobilca - pač, vsak začetek je težak, ampak nekje je pač treba začeti

P.S.
Za Murijevo operacijo in kastracijo ste donirali 326,37 €, kar je bilo dovolj za pokritje računa. 
Hvala vsem, ki ste pomagali mu pomagati ![]()
P.S.
Muri je še vedno v začasnem skrbništvu, kjer dobro okreva. Išče dom, kjer bo samo notranji muc brez izhodov. Zunanjega sveta se je v svojem maldem življenju že dovolj naužil ![]()
Muri je tako dolgo iskal dom, da je njegov začasni dom že zdavnaj postal njegov stalni.
Obnovljeno (05. 04. 2011)







